Α/Α ΟΝΟΜ/ΜΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΜΗΜΑ
1 ΚΟΥΤΡΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 15ο ΓΕΛ Θεσ/νίκης Ηλεκτρολόγος Μηχανικός ΑΠΘ (30η θέση)
2 ΖΑΨΑΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΑΝΑΤΟΛΙΑ Ιατρική (Θεσσαλονίκη)
3 ΤΣΟΤΣΟΛΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΑ Ιατρική (Ιωάννινα)
4 ΣΙΟΥΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΑ Κτηνιατρική (Θεσσαλονίκη)
5 ΛΥΤΑ ΜΑΡΙΑ 1ο ΓΕΛ Πυλαίας Οδοντιατρική (Θεσσαλονίκη)
6 ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ ΘΩΜΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ Οδοντιατρική (Θεσσαλονίκη)
7 ΠΑΠΑΝΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 1ο ΓΕΛ Πανοράματος Φαρμακευτική (Θεσσαλονίκη)
8 ΣΙΑΜΠΙΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΝΑΤΟΛΙΑ Πολιτικών Μηχανικών ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη)
9 ΚΑΤΣΑΝΕΒΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΑΝΑΤΟΛΙΑ Χημικών Μηχανικών ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη)
10 ΛΑΝΑΡΑ ΑΘΗΝΑ 14ο ΓΕΛ Θεσ/νίκης Ψυχολογία (Θεσσαλονίκη)
11 ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 32ο ΓΕΛ Θεσ/νίκης Βιολογικό (Θεσσαλονίκη)
12 ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΠΘ Πολιτικών Μηχανικών
13 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Μαντουλίδης Ηλεκτρολόγων Μηχανικών (Θεσσαλονίκη)
14 ΗΛΙΑΔΟΥ ΝΕΝΑ 6ο Καλαμαριάς Οδοντιατρική
15 ΓΚΟΥΝΤΑΚΟΥ ΦΑΙΗ 1ο ΓΕΛ Πανοράματος Πολιτικών Μηχανικών (Ξάνθη)
16 ΤΣΙΑΤΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1ο ΓΕΛ Τριλόφου Χημικό (Θεσσαλονίκη)
17 ΚΟΥΦΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΑΡΣΑΚΕΙΟ Πολιτικές Επιστήμες (Θεσσαλονίκη)
18 ΙΣΠΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ Θεσ/νίκης Εφαρμοσμένη Πληροφορική ΠΑΜΑΚ
19 ΑΓΟΡΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 30ο ΓΕΛ Θεσ/νίκης Χημικό (Ιωάννινα)
20 ΒΛΑΧΟΥΔΗ ΗΛΙΑΝΑ ΑΝΑΤΟΛΙΑ Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης (Θεσσαλονίκη)
21 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑ 4ο-5ο ΓΕΛ Καλαμαριάς Χημικό (Θεσσαλονίκη)
22 ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΕΥΗ 2ο ΓΕΛ Θεσ/νίκης Χημικό (Θεσσαλονίκη)
23 ΔΑΛΚΥΡΙΑΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΚΗ ΣΧΟΛΗ Φυσικό (Θεσσαλονίκη)
24 ΑΜΑΝΑΤΙΔΟΥ ΜΕΛΙΝΑ 3ο ΓΕΛ Αμπελοκήπων Φιλοσοφία και Παιδαγωγικό (Θεσσαλονίκη)

(65η θέση)

25 ΑΗΔΩΝΗ ΑΝΘΗ Καλλιτεχνικό ΓΕΛ Αμπελοκήπων Τμήμα Θεάτρου (Θεσσαλονίκη)

(12η θέση)

26 ΙΑΚΩΒΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Γεωπονία (Θεσσαλονίκη)
27 ΚΑΡΜΑΤΖΟΓΛΟΥ ΜΥΡΣΙΝΗ Καλλιτεχνικό ΓΕΛ Αμπελοκήπων Τμήμα Θεάτρου (Θεσσαλονίκη)

(24η θέση)

28 ΑΝΔΡΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ Μαθηματικό (Θεσσαλονίκη)
29 ΤΕΡΣΕΝΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΝΑ Καλλιτεχνικό ΓΕΛ Αμπελοκήπων Ιστορικό Αρχαιολογικό (Θεσσαλονίκη)
30 ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 1ο ΓΕΛ Πυλαίας Πολιτικών Μηχανικών (Ξάνθη)
31 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΔΕΛΑΣΑΛ Αρχιτεκτόνων Μηχανικών (Ξάνθη)
32 ΤΣΙΦΟΥΤΗ ΤΙΜΟΘΕΑ ΓΕΛ Καλαμαριάς Ιστορίας και Εθνολογίας (Κομοτηνή)
33 ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΓΕΛ Πενταλόφου Φιλολογία (Κομοτηνή)
34 ΔΑΜΑΣΚΟΣ ΜΙΛΤΟΣ απόφοιτος Γεωπονία (Θεσσαλονίκη)
35 ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Πειραματικό ΑΠΘ Πολιτικών Μηχανικών (Ξάνθη)
36 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΦΙΛΙΑ ΓΕΛ Καλαμαριάς Παιδαγωγικό (Φλώρινα)
37 ΖΓΟΥΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΓΕΛ Καλαμαριάς Πληροφορική (Θεσσαλονίκη)
38 ΤΣΑΚΑΛΗ ΦΑΝΗ  

Φιλοσοφία και Παιδαγωγικό
39 ΠΟΙΜΕΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 31ο ΓΕΛ Θεσ/νίκης Εφαρμοσμένη Πληροφορική (Θεσσαλονίκη)
40 ΧΙΟΝΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1ο ΓΕΛ Πυλαίας Οικονομικό (Κομοτηνή)
41 ΛΕΜΠΕΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γερμανικό Λογιστική (Θεσσαλονίκη)
42 ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 2ο ΓΕΛ Κορδελιού Μηχανικών Πληροφορικής (Θεσσαλονίκη)
43 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΛΙΑΝΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ Οικονομικό ΠΑΜΑΚ
44 ΚΑΛΑΚΙΔΟΥ ΚΕΛΛΥ 2ο ΓΕΛ Πυλαίας Διοίκηση Επιχειρήσεων
45 ΣΑΟΥΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1ο ΓΕΛ Πυλαίας Πολιτικές Επιστήμες
46 ΡΑΒΑΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ Μηχανικών Χωροταξίας και Περιβάλλοντος (Θεσσαλονίκη)
47 ΤΑΧΜΑΖΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 19ο ΓΕΛ Θεσ/νίκης Νοσηλευτική (Θεσσαλονίκης)
48 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ 30ο ΓΕΛ Θεσ/νίκης Νοσηλευτική (Θεσσαλονίκης)
49 ΠΑΠΑΝΙΚΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΓΕΛ Πενταλόφου Μουσικολογία (Θεσσαλονίκη)
50 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 2ο ΓΕΛ Αμπελοκήπων Γεωλογία (Θεσσαλονίκη)
51 ΘΑΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ Απόφοιτη Τμήμα Δασολογίας και Φυσικού Περιβάλλοντος (Θεσσαλονίκη)
52 ΓΚΙΟΥΛΕΚΑ ΑΛΕΞΙΑ ΓΕΛ Αμπελοκήπων Γεωλογία (Λάρισα)
53 ΚΑΛΤΣΟΥΝΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΕΠΑΛ (Ευκλείδης) Μικροβιολογικά Εργαστήρια (Θεσσαλονίκη)
54 ΠΟΛΥΖΟΣ – ΚΩΝΣΤΑ ΙΑΣΩΝΑΣ ΕΠΑΛ (Ευκλείδης) Μηχανολόγων Μηχανικών ΤΕ (Σέρρες)
55 ΣΑΡΙΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΕΠΑΛ (Ευκλείδης) Ηλεκτρολόγων Μηχανικών ΤΕ
56 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 2ο ΓΕΛ Αμπελοκήπων Μηχανικών Πληροφορικής (Σίνδος)
57 ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΟΣ 1ο ΓΕΛ Πυλαίας Διοίκηση Επιχειρήσεων (Σέρρες)
58 ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2ο ΓΕΛ Αμπελοκήπων Οικονομία και διοίκηση (Φλώρινα)
59 ΒΑΣΔΕΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1ο ΓΕΛ Πυλαίας Τεχνολόγος Ιατρικών Εργαστηρίων (Θεσσαλονίκη)
60 ΛΑΓΑΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1ο ΓΕΛ Πολυγύρου Πληροφορική (Θεσσαλονίκη)
61 ΚΟΡΠΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2ο ΓΕΛ Αμπελοκήπων Δημοσιογραφία
62 ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ Απόφοιτος Μηχανικός Πληροφορικής (Σίνδος)
63 ΧΑΤΖΗΒΑΛΑΣΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Απόφοιτος Μηχανικός Πληροφορικής (Κρήτη)
64 ΚΥΡΑΝΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 1ο ΓΕΛ Πυλαίας Πληροφορική (Καβάλα)
65 ΔΑΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΗΣ ΓΕΛ Ωραιοκάστρου Λογιστική (Κοζάνη)
66 ΠΑΤΣΙΑΓΓΟΥΡΑ ΜΑΓΔΑ 1ο ΓΕΛ Αμπελοκήπων Πληροφορική (Λαμία)
67 ΚΥΡΙΚΛΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2ο ΓΕΛ Αμπελοκήπων Οικονομικών Επιστημών (Κομοτηνή)
68 ΦΟΥΝΤΟΥΚΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΓΕΛ Καλαμαριάς Αισθητική και κοσμητολογία (Θεσσαλονίκη)
69 ΔΑΔΟΥΠΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΕΛ Αμπελοκήπων Διοίκηση Επιχειρήσεων και Τουριστικών Επαγγελμάτων

(42η θέση)

70 ΜΠΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 30ο ΓΕΛ Θεσ/νίκης Οργάνωση και Διοίκηση Επιχειρήσεων
71 ΚΑΡΙΠΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 14ο ΓΕΛ Θεσ/νίκης Γεωπονία (Βόλος)
72 ΝΑΣΚΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΓΕΛ Αμπελοκήπων Διοίκηση Συστημάτων Εφοδιασμού (Κατερίνη)